obrazky na profil
Ahoj obrázky na profil
Sophiedays.infoblog.skpadaj tam :D

V škole a Bloodmary

Publikované 31.10.2014 v 11:40 v kategórii Škola Villara, prečítané: 218x

"Tak, toto je naša skromná školička." povedala Milena. "Veľmi skromná!" zavtipkovala Elle.
Škola bola uprostred lesa, bola drevená, ale veľmi veľká a moderná.Okolo nej boli všade domčeky na strome.´To sú asi domy pre tých starších žiakov, a v škole budú tie izby pre stredných žiakov.´pomyslela si Elle. Milena zaviedla Elle do školy a povedala:" Spoločenská miestnosť je na 2 poschodí, tretie dvere zľava, sadni si na diamantový stôl vedľa Loiry, Grace,Emy, Arne a Sofie." "Dobre"odpovedala Elle. Vyletela na 2 poschodie, našla spoločenskú miestnosť, a sadla si vedľa dievčat. Zrazu sa na pódiu zjavila riaditeľka a začala predhovor:" Milí žiaci, vítajte v novom školskom roku. Ako určite viete, naša škola má bohatú históriu. Anoia Hewlingová ju založila v roku 523, no zabili ju trolovia. Našťastie mala dieťa, ktoré bolo skoro dospelé, a tak sa stalo riaditeľom. Tiež malo deti a tie mali deti a tie mali deti, a jedným z nich som ja a drahí učitelia a učiteľky. Nastúpili k nám aj noví žiaci, sedia pri diamantovom stole. Teraz dávam rozchod, máme študovňu, knižnicu, tanečú miestnosť a veľa daľších vecí. O 20:00 sa zídeme v tanečnej miestnosti. Ďakujem a dovidenia"
-U Bloodmary Claire-
Claire vlepila Patrickovi. "Tak toto si nemala..."povedal Patrick. "Ale áno. Mala."odpovedala Claire a Patricka skopla na zem. Patrick s bolesťami povie:"Len tu čakaj. Idem dolu po lieky." "Obávam sa, že nie."odpovie mu Claire, začne si niečo mrmlať, a rastlina, čo rástla za oknom, sa predĺžila, chytila Patricka, a odhodila ho do lesa. Claire rýchlo použila kúzlo, premenila sa, rozviazala reťaze, a zdrhla cez okno.
Utekala do domčeka, kde boli ubytované, zobrala kamene, rozbila zrkadlo Ellë, skočila do svojho. V škole rozbila aj to jej, takže rozbité boli obe zrkadlá.


Pokračovanie nabudúce...

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Crepra Bundool 19.01.2015 v 17:51 jsi tam??????


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?