obrazky na profil
Ahoj obrázky na profil
Sophiedays.infoblog.skpadaj tam :D

Hádka

Publikované 23.06.2015 v 17:40 v kategórii Škola Villara, prečítané: 172x

Ellë odišla zo spoločenskej miestnosti a
Vyšla von, obdivovať prírodu. Ako si kráčala, narazila do jedného dievčaťa, s červenými vlasmi a zelenými očami. "Dávaj si pozor, ty... ty... ty.... KRPEC!"zakričalo dievča, lebo zbadalo, že sa na nej pár spolužiačok smeje. Ellë jej na to s roztraseným hlasom povedala:"Jjja sssom nenenechcela."(Ellë nekoktá, to je ten roztrasený hlas:)
"No jasné. Určite ťa za mnou poslala riaditeľka. Tak? Čo chcela?"povedalo dievča. Ale za Ellë sa vynorilo ďaľšie dievča, ktoré povedalo:"Nechaj Ellë, dobre? Veď ona ani riaditeľku nepozná.""No určite."povedalo dievča01(:)), ale aj tak odišlo. Neznáme dievča za Ellë sa jej prihovorilo:" Z Daily si nič nerob. Dnes má blbý deň a bude ho mať celý týždeň. V jej naj obchode vypredali tričko, ktoré chcela, a posledný kúsok si kúpisa jej nepriateľka, Ruby, ktorá ho teraz nosí, a Daily si to tričko kúpiť nemôže, aj keby ho mali, lebo by ju považovali za kopírku."a z jej hlasu bolo cítiť, že túto historku rozprávala najmenej 20 krát. "A mimochodom, ja som Dixie, a keby si potrebovala pomoc alebo poradiť, som na izbe 4. Tam, na tom strome.Aaaa, už musím ísť. Pá!"dodalo dievča, teda Dixie(Dixie bude mať samostatný príbeh :3 )
Ellë, udivená z toho že Dix pozná jej meno/Dix vie tak rýchlo rozprávať/ju Dix nepustila k slovu, išla sa ďalej prechádzať. No keď sa otočila na stranu, kde boli zrkadlá, pomocou ktorých sa dostanú do domčeka na strome, uvidela Claire, ako rozbíja zrkadlá kameňmi.
"Čo robíš!?!"opýtala sa Ellë Claire. "Zachraňujem nám život. Všetkým."odpovedala Claire a trafila kameň do posledného Turmëinho(Nová Grace :) zrkadla. No Ellë jej na to so slzami v očiach odpovedala:"Ako by nám zničenie vchodu domov mohlo zachrániť život?""Ja viem ako. Ale ty to nebudeš chcieť pochopiť."povedala Claire. "Ak to bude niečo hrozné, tak nie."povedala už rozplakaná Ellë. No Claire na to nedbala a odpovedala:"Pozri Elisa, viem svoje o tom, čo robím. A teraz ma nechaj napokoji.""Nevolaj ma Elisa, Claire Laura Anna.(Clairine celé meno.)"povedala naštvane Ellë. No Claire sa nedala vyviesť z miery:"Voláš sa tak predsa, Elisa Diana Mellyová. Pozri, ja viem, čo robím. A ak viem, že som nám práve zachránila život, tak som to urobila. Nevieš, čo som robila ja, kým ty si tu poletovala. Tak sa do mňa nestaraj."


Pokračovanie nabudúce...

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • bývalý blog 24.06.2015 v 15:12 Elegantne!!!! skvele!!!! pokracovanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 • Amira 25.06.2015 v 06:55 Ok. Budem sa snazit este dneees a dikiii! :))))


 • bývalý blog 27.06.2015 v 09:00 Nzz :))


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?